Gösterge Paneli Kullanımı

 

Anlık Log Akışı

Anlık log akış aracı ile kayıtlı ve log alan cihazlarınızın son bir dakikalık log durumunu log/saniye cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Sağ üst bölümde bulunan butonlar ile seçili cihaz veya tüm cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sunucu Kaynaklarını Görüntüleme Aracı

Sunucu kaynakları aracı FortiLogger’ın kurulu olduğu bilgisayarın anlık kaynak kullanımını gösterir. Disk kullanım bilgisi FortiLogger veritabanının kurulu olduğu dizini baz almaktadır.

Kurulum Aşamalarını Görüntüleme Aracı

Kurulum aşamaları aracı, FortiLogger’ın ilk kurulumunda yapılması önerilen ayarların durumunu görüntüler. Modüllerin çalışıp çalışmadığı hakkında herhangi bir bilgi sunmaz yalnızca modüller için yapılması gereken ayarların var olup olmadığını kontrol eder.

FortiLogger Sunucu Hizmetleri Takip Aracı

Bu araç ile FortiLogger’ın kurulu olduğu bilgisayar üzerinde çalışan veritabanı, zamanlanmış görevler vb. hizmetlerin durumunu anlık olarak görüntülemektedir.

Günlük İstatistik Aracı

Bu araçla gelen log sayısı, log hacmi ve üretilen rapor adedini görebilirsiniz. Sağ üst bölümde bulunan butonlar ile seçili cihaz veya tüm cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Hotspot Kullanım Bilgileri

Bu araçla Hotspot'a bağlı toplam kullanıcı sayısı, toplam veri kullanımı ve ortalama oturum süresi gibi bilgileri görebilirsiniz. Sağ üst bölümde bulunan butonlar ile son 7 gün, 30 gün ve 1 yıl seçeneklerini kullanarak belirtilen sürede geçmişe dönük kullanımları inceleyebilir, CSV formatında indirebilirsiniz.

Lisans Bilgisi

Bu araçla FortiLogger lisans takibinizi sağlayabilirsiniz.

Olay Günlüğü

Bu araçla FortiLogger üzerindeki işlemleri takip edebilirsiniz.


Gösterge Paneli Anlık Log Akışı Sunucu Kaynak Tüketimi Fortilogger Hizmetlerin Takibi İstatistikler